Łodzie mieszkalne

Projektujemy i wykonujemy pod klucz nadbudówki łodzi mieszkalnych wraz z pływakami żelbetowymi. W pełni wyposażone pływające domy stanowią niezwykłe połączenie nowoczesnego designu i żeglarskiej pomysłowości. Ten pływający dom na nowo definiuje koncepcję życia nad wodą, oferując harmonijne połączenie komfortu, funkcjonalności i odpowiedzialności za środowisko. Nasze całoroczne łodzie mieszkalne, położone pośród spokojnych akwenów, oferują niezrównane wrażenia z życia na wodzie.

Obudź się przy zapierających dech w piersiach wschodach słońca nad lśniącymi wodami, zanurz się w spokojnych dźwiękach natury i pozwól delikatnym falom ukołysać Cię w stan błogiego relaksu. Niezależnie od tego, czy popijasz poranną kawę na pokładzie, czy patrzysz w gwiazdy pod nocnym niebem, nasze łodzie mieszkalne pozwalają połączyć się z naturą w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś.

Projekty

Łódź mieszkalna pojedyncza

Domek na pływaku żelbetowym z nadwieszonym tarasem, tworzy samodzielną całoroczną łódź mieszkalną bez napędu.

Łódź mieszkalna podwójna

Dwa bliźniacze domki na pływakach żelbetowych, połączone wspólnym tarasem, tworzą samodzielną całoroczną łódź mieszkalną bez napędu.

 
DOMY NA WODZIE

Apartamenty na wodzie w Dąbkowicach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów na wodzie realizowanych na Jeziorze Bukowo w Dąbkowicach (woj. zachodniopomorskie).

 

O apartamentach w Dąbkowicach

Miejsce

Dąbkowice to maleńkie nadmorskie uzdrowisko, położone na wąskiej mierzei oddzielającej Jezioro Bukowo od Morza Bałtyckiego. Oddalenie od zgiełku gwarantuje obcowanie z naturą i wypoczynek.

Domy na wodzie

Samodzielne, całoroczne i w pełni wyposażone domki / łodzie mieszkalne na pływakach żelbetowych, w wersji pojedynczej i podwójnej. Spełnij marzenia o zamieszkaniu na wodzie!

Technologia

Nadbudówki łodzi mieszkalnych zbudowane są z drewna klejonego warstwowo HBE - materiału ekologicznego i niezwykle estetycznego. Pływaki żelbetowe zapewniają odpowiednią wyporność oraz miejsce do lokalizacji niezbędnych urządzeń instalacyjnych.

projektanci: