Budynki modułowe

Domy modułowe reprezentują rewolucyjne podejście do nowoczesnego życia, łącząc najnowocześniejszą technologię, zrównoważony rozwój i wszechstronność w nowej erze architektury mieszkaniowej. Te innowacyjne budynki zmieniają sposób, w jaki myślimy o domach, oferując niezliczone korzyści, które zaspokajają potrzeby i aspiracje współczesnego życia.

U podstaw domów modułowych leży koncepcja wydajności. Usprawniony proces budowy zmniejsza ilość odpadów i minimalizuje ślad węglowy, czyniąc domy modułowe bardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych budowli na miejscu. Prefabrykacja pozwala również na całoroczną produkcję, na którą nie mają wpływu warunki pogodowe, co skutkuje szybszymi terminami budowy.

Domy modułowe oferują szeroką gamę opcji projektowych, od przytulnych parterowych mieszkań po luksusowe wielopiętrowe rezydencje. Ich elastyczny charakter pozwala na dostosowanie układu, wykończeń i funkcji do unikalnych preferencji inwestora. Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnej, minimalistycznej estetyki, rustykalnego wiejskiego uroku, czy futurystycznej miejskiej oazy, domy modułowe z łatwością ożywią Twoją wizję.

Projekty

Recepcja

Projekt biura/recepcji na bazie jednego modułu, z płaskim dachem i zadaszonym tarasem.

Dom modułowy 1_01
dach płaski

Projekt niewielkiego domu o powierzchni użytkowej 39 m2, opartego na jednym module, z dachem płaskim.

Dom modułowy 2_01 
dach płaski

Projekt domu o powierzchni użytkowej 79m2, opartego na dwóch modułach, z tarasem na parterze i płaskim dachu.

Dom modułowy 2_01 
dach płaski + portal

Projekt domu o powierzchni użytkowej 78m2, opartego na dwóch modułach, z tarasem na parterze i płaskim dachu oraz wejściem w formie portalu.

Dom modułowy 2_01
dach dwuspadowy

Projekt domu o powierzchni użytkowej 91m2, opartego na dwóch modułach, z dachem dwuspadowym, tarasem na parterze i płaskim dachu.

Dom modułowy 2_02 
dach płaski

Projekt domu o powierzchni użytkowej _ opartego na dwóch modułach, z dachem płaskim i trójkątnym tarasem.

Dom modułowy 3_01
dach płaski

Projekt domu o powierzchni 113m2, opartego na trzech modułach, z tarasem na parterze i płaskim dachem.

Dom modułowy 3_01
dach płaski + dwuspadowy

Projekt domu o powierzchni 113m2, opartego na trzech modułach, z tarasem na parterze oraz dachem płaskim i częściowo dwuspadowym.

Dom modułowy 3_02
dach płaski

Projekt domu dwukondygnacyjnego, opartego na trzech modułach, z tarasem i płaskim dachem.

projektanci: